Přehled vybraných pozic Popis pracovní pozice v Čepru

Vedoucí oddělení řízení rizik

Bezpečnost práce je pro ČEPRO klíčová. Vedoucí oddělení řízení rizik a současně specialista BOZP je napříč celou společností zodpovědný za pestrou škálu činností, které chrání život a zdraví Řídí rizika spojená s náročným provozem všech složek společnosti po celé ČR.

Úkolem člověka na této pozici je metodicky řídit rizika napříč celou společností. Ať už se jedná o sklady nebo síť čerpacích stanic EuroOil, jeho úkolem je přijmout a aplikovat komplexní sadu opatření, která zajistí bezpečnost a ochranu zdraví nejen zaměstnanců, ale také všech osob, které se s vědomím společnosti ČEPRO pohybují na všech jejích pracovištích.

Práce s riziky

Rizik v Čepru vzniká celá řada nejen při skladování a manipulaci s hořlavými kapalinami, ale týkají se všech procesů, např. při dopravě, v oblasti IT,  finanční a obchodní.

K výkonu pozice je nutná odborná způsobilost v požární ochraně a prevenci rizik.

Vzdělávání

K této práci patří pravidelné vzdělávání a sledování trendů v oboru. Metodiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci i řízení rizik je potřeba neustále přizpůsobovat měnícím se podmínkám a změny aplikovat do praxe.

Obvyklé požadavky

  • VŠ vzdělání
  • znalost práce s PC - Word, Excel
  • odborná praxe výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost
  • aktivní přístup k práci

Běžně nabízíme

  • stabilní zázemí významného českého zaměstnavatele
  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
  • možnost dalšího profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody – stravenky v hodnotě 120,- Kč, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, konzultační služba ELA a další

Centrála v číslech

48

Počet profesí

119

Počet zaměstnanců

20 -78

Věk zaměstnanců

Tyto pozice aktuálně hledáme

Pošlete nám své CV přes Jobs.cz

Fotky z pracovního prostředí

Fotky pochází z centrály v Praze.

Moje práce v ČEPRO

  • Erika

    Erika

    Mohu zůstat mámou

    Specialistka pojištění - Praha

    Pracuji na poloviční úvazek a využívám home office, abych zvládla péči o rodinu a přitom se mohla kariérně posouvat dopředu. Oceňuji tento přístup Čepra k zaměstnancům. Mám tu zázemí a jistotu, že i s třemi malými dětmi se mohu profesně uplatnit.

  • Petr

    Petr

    Mám skvělou partu kolegů

    Vedoucí skladu - Třemošná

    Přišel jsem do Čepra, protože tu ocenili moje zkušenosti z chemického průmyslu. Dali mi od začátku samostatnou a různorodou práci se zajímavými technologiemi. Navíc ve firmě skvěle fungují vztahy mezi lidmi, od začátku jsem tu cítil férového ducha a partnerský přístup.

  • Viktor

    Viktor

    Ocenili moje zkušenosti

    Vedoucí oddělení technické podpory - Střelice

    Čím déle ČEPRO znám, tím více se stává mojí srdeční záležitostí. Dostal jsem od počátku příležitosti, které bych jinde těžko hledal. Pořád se tu učím nové věci a dostanu se k nejmodernějším technologiím, které má v Česku jen málo firem.

Nesedí vám tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět. Najdeme vám práci blízko vašeho bydliště, která vás bude bavit.