Přehled vybraných pozic Popis pracovní pozice v Čepru

Specialista pojištění

Specialista pojištění je v Čepru zodpovědný za veškerou agendu  týkající se pojištění rozsáhlého majetku společnosti.

vrenclonova.jpg

Specialista pojištění jménem společnosti napřímo komunikuje s pojišťovacím makléřem – prostředníkem mezi společností a pojišťovnou. Metodicky řídí a vyřizuje agendu spojenou s pojištěním majetku a odpovědnosti společnosti, ať už se jedná o krádež paliva, živelnou škodu,  ekologickou škodu nebo např. poškození čerpací stanice.Specialista pojištění je zodpovědný za hladké vyřízení pojistné události ve prospěch společnosti.

Další náplní práce je zajištění smluvních vztahů s pojišťovnami na základě požadavků a potřeb společnosti.

Zajímavosti

Práce specialisty pojištění je pestrá a umožňuje rozšiřování obzorů v odborné problematice pojištění aplikované na společnost. Díky tomu, že ČEPRO je svým předmětem činnosti velmi specifická obchodní společnost, nabízí tato pozice možnost přímo se podílet na  pojistné politice firmy, ve které jsou  pojistné události téměř na denním pořádku.

Tato pozice umožňuje komunikovat s odděleními napříč celou firmou a díky tomu i vice poznat ČEPRO a jeho lidi. Není 100% vázaná na kancelář a umožňuje využití home office nebo zkráceného úvazku.

Tým

Práce specialisty pojištění spadá pod úsek financí a úzce spolupracuje s kolegy napříč odbornými specializacemi.

Nadřízeným specialisty je odborná ředitelka finančního úseku.

Obvyklé požadavky

  • VŠ ekonomického směru
  • odborná praxe výhodou
  • znalost práce s PC - Word, Excel
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost
  • aktivní přístup k práci

Běžně nabízíme

  • stabilní zázemí významného českého zaměstnavatele
  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
  • možnost dalšího profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody – stravenky v hodnotě 120,- Kč, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, konzultační služba ELA a další

Centrála v číslech

48

Počet profesí

119

Počet zaměstnanců

20 -78

Věk zaměstnanců

Tyto pozice aktuálně hledáme

Pošlete nám své CV přes Jobs.cz

Fotky z pracovního prostředí

Fotky pochází z centrály v Praze.

Moje práce v Čepru

  • Erika

    Erika

    Mohu zůstat mámou

    Specialistka pojištění - Praha

    Pracuji na poloviční úvazek a využívám home office, abych zvládla péči o rodinu a přitom se mohla kariérně posouvat dopředu. Oceňuji tento přístup Čepra k zaměstnancům. Mám tu zázemí a jistotu, že i s třemi malými dětmi se mohu profesně uplatnit.

  • Petr

    Petr

    Mám skvělou partu kolegů

    Vedoucí skladu - Třemošná

    Přišel jsem do Čepra, protože tu ocenili moje zkušenosti z chemického průmyslu. Dali mi od začátku samostatnou a různorodou práci se zajímavými technologiemi. Navíc ve firmě skvěle fungují vztahy mezi lidmi, od začátku jsem tu cítil férového ducha a partnerský přístup.

  • Viktor

    Viktor

    Ocenili moje zkušenosti

    Vedoucí oddělení technické podpory - Střelice

    Čím déle ČEPRO znám, tím více se stává mojí srdeční záležitostí. Dostal jsem od počátku příležitosti, které bych jinde těžko hledal. Pořád se tu učím nové věci a dostanu se k nejmodernějším technologiím, které má v Česku jen málo firem.

Nesedí vám tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět. Najdeme vám práci blízko vašeho bydliště, která vás bude bavit.