Přehled vybraných pozic Popis pracovní pozice v Čepru

Operátor ve skladu pohonných hmot

Práce operátora skladu je pro ČEPRO klíčová. Jeho úkolem je v první řadě zajistit ve spolupráci s ostatními kolegy obsluhu technologických zařízení skladu a čerpání pohonných hmot ve správnou chvíli na správné místo.

Operátor se stará o hladké naskladňování, vyskladňování a logistiku pohonných hmot ve skladu. Obsluhuje skladovací technologie, jako koncové zařízení produktovodu, výdejní lávky, čerpací stanice atd. Zajišťuje také administrativu s tím spojenou. Ať už přijede plnit autocisterna od zákazníka nebo přiveze pohonné hmoty vlak, operátor vždy ví, co a jak udělat, aby každý litr pohonné hmoty byl ve složitém systému na svém místě.

Každý z 15 skladů po celé České republice má 6 - 50 zaměstnanců - tým operátorů, jednotku požární ochrany, údržbu a správu majetku, techniky a další. Operátorů je v našich skladech 5 - 7 a jejich nadřízeným je vedoucí operátor. Operátor ve své směně odpovídá za provoz skladu a obsluhuje unikátní řídicí systém. Na své operátory se potřebujeme vždy 100% spolehnout a společně tvoří jeden z týmů, které jsou pro fungování Čepra klíčové.

Zajímavosti

Operátoři v Čepru pracují v nepřetržitém provozu a střídají se většinou v denních a nočních dvanáctihodinových směnách. Mnohdy se po čase přesouvají v rámci firmy na další pozice.

Technologie

S lovládáním technologií pomáhá v každém skladu unikátní řídicí systém. Chod skladu je řízen počítači a průmyslovými automaty, jejichž software se neustále vyvíjí.

Požadujeme

  • primárně SŠ nebo VŠ, ale rádi přijmeme i šikovného člověka s vyučením, technickým myšlením a zkušenostmi
  • odborná praxe na podobné pozici velkou výhodou
  • pečlivé, spolehlivé, samostatné, odpovědné chování
  • dobré komunikační dovednosti, odolnost proti stresu, samostatné rozhodování, schopnost učit se nové věci a ochota dodržovat stanovené postupy
  • uživatelská znalost práce na PC řidičský průkaz sk. B

Běžně nabízíme

  • stabilní zázemí významného českého zaměstnavatele
  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
  • možnost dalšího profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, konzultační služba ELA a další

Sklady v číslech

15

Skladů celkem

20 -64

Věk zaměstnanců skladů

6 -51

Počet zaměstnanců

Tyto pozice aktuálně hledáme

Pošlete nám své CV přes Jobs.cz

Fotky z pracovního prostředí

Fotky pochází z více skladů pohonných hmot Čepra (Včelná, Velká Bíteš). Považujte je za ilustrativní.

Moje práce v Čepru

  • Erika

    Erika

    Mohu zůstat mámou

    Specialistka pojištění - Praha

    Pracuji na poloviční úvazek a využívám home office, abych zvládla péči o rodinu a přitom se mohla kariérně posouvat dopředu. Oceňuji tento přístup Čepra k zaměstnancům. Mám tu zázemí a jistotu, že i s třemi malými dětmi se mohu profesně uplatnit.

  • Petr

    Petr

    Mám skvělou partu kolegů

    Vedoucí skladu - Třemošná

    Přišel jsem do Čepra, protože tu ocenili moje zkušenosti z chemického průmyslu. Dali mi od začátku samostatnou a různorodou práci se zajímavými technologiemi. Navíc ve firmě skvěle fungují vztahy mezi lidmi, od začátku jsem tu cítil férového ducha a partnerský přístup.

  • Viktor

    Viktor

    Ocenili moje zkušenosti

    Vedoucí oddělení technické podpory - Střelice

    Čím déle ČEPRO znám, tím více se stává mojí srdeční záležitostí. Dostal jsem od počátku příležitosti, které bych jinde těžko hledal. Pořád se tu učím nové věci a dostanu se k nejmodernějším technologiím, které má v Česku jen málo firem.

Chcete u nás pracovat?

Dejte nám o sobě vědět. Najdeme vám práci blízko vašeho bydliště, která vás bude bavit.